Slider

WYPEŁNIJ DANE

Imię i Nazwisko
Telefon kontaktowy
E-Mail
Województwo
Miejsce zamieszkania
Wykształcenie
ŚrednieWyższe
Ukończony kierunek higienistki stomatologicznej
Szkoła policealnaUniwersytet Medyczny
Rok ukończenia szkoły na kierunku higienistka stomatologiczna
Uzyskany tytuł zawodowy
Stanowisko pracy
Staż pracy na stanowisku higienistki stomatologicznej
Czy posiadasz inne wykształcenie medyczne, jakie?
Czy Twoje doświadczenie zawodowe obejmuje niżej wymienione zagadnienia.
Udział w szkoleniachOrganizowanie szkoleńAkcje profilaktyczneUdział w targach CEDE, Krakdent itpAutor publikacji naukowychWykładowca na kierunku medycznymRegionalne prelekcje edukacyjne
Udział w szkoleniachAkcje profilaktyczneUdział w targach CEDE, Krakdent itpAutor publikacji naukowychWykładowca na kierunku medycznymRegionalne prelekcje edukacyjne

[recaptcha]

Zbieramy Państwa dane, tak aby lepiej dostosować komunikację dotyczącą Klubu Higienistek do Państwa zainteresowań, oczekiwań, aby informować o nowych inicjatywach i działaniach za pośrednictwem tradycyjnej poczty, połączeń telefonicznych, wiadomości e-mail i smsów. Aby lepiej dopasować komunikację do Państwa potrzeb, pozyskane dane w przyszłości będą wykorzystywane do celów informacyjnych, szkoleniowych przez Niezależne Stowarzyszenia, szkoły medyczne, Uniwersytety Medyczne oraz certyfikowane przez Klub Higienistek firmy szkoleniowe.

Administratorem Państwa danych jest Klub Higienistek. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu dołączenia Państwa do Klubu Higienistek jako jego członka. Jeśli nie są Państwo zainteresowani przystąpieniem do Klubu Higienistek, proszę nie wypełniać ankiety. Mail klubhigienistek@gmail.com jest adresem kontaktowym jeśli posiadają Państwo pytania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Aby zostać członkiem Klubu Higienistek:

 

Zapoznanie się z statutem, regulaminem i celami oraz wypełnienie ankiety na członka Klubu Higienistek jest jednoznaczne z przystąpieniem do stowarzyszenia. Swoją legitymację członkowską otrzymasz drogą mailową w ciągu miesiąca na adres mailowy który podasz w formularzu zgłoszeniowym.

KLUB HIGIENISTEK

Numer konta: 19 1140 2004 0000 3602 7815 1883

Numer KRS: 0000753361

Numer NIP: 7162824284

Numer REGON: 381583130

KH