Slider

Aby zostać członkiem Klubu Higienistek:

 

Zapoznanie się z statutem, regulaminem i celami oraz wypełnienie ankiety na członka Klubu Higienistek jest jednoznaczne z przystąpieniem do stowarzyszenia. Swoją legitymację członkowską otrzymasz drogą mailową w ciągu miesiąca na adres mailowy który podasz w formularzu zgłoszeniowym.

WYPEŁNIJ DANE

Zbieramy Państwa dane, tak aby lepiej dostosować komunikację dotyczącą Klubu Higienistek do Państwa zainteresowań, oczekiwań, aby informować o nowych inicjatywach i działaniach za pośrednictwem tradycyjnej poczty, połączeń telefonicznych, wiadomości e-mail i smsów. Aby lepiej dopasować komunikację do Państwa potrzeb, pozyskane dane w przyszłości będą wykorzystywane do celów informacyjnych, szkoleniowych przez Niezależne Stowarzyszenia, szkoły medyczne, Uniwersytety Medyczne oraz certyfikowane przez Klub Higienistek firmy szkoleniowe.

Administratorem Państwa danych jest Klub Higienistek. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu dołączenia Państwa do Klubu Higienistek jako jego członka. Jeśli nie są Państwo zainteresowani przystąpieniem do Klubu Higienistek, proszę nie wypełniać ankiety. Mail klubhigienistek@gmail.com jest adresem kontaktowym jeśli posiadają Państwo pytania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

legitymacja-czlonkowska

Legitymacja jest w formie elektronicznej i stanowi tapetę na telefon komórkowy. Dostarczana do 2 miesięcy od wypełnienia ankiety na podany w niej adres mailowy.

KLUB HIGIENISTEK

Numer konta: 19 1140 2004 0000 3602 7815 1883

Numer KRS: 0000753361

Numer NIP: 7162824284

Numer REGON: 381583130

KH