Slider

Klub Higienistek serdecznie zaprasza do współpracy Medyczne Szkoły Policealne z kierunkiem kształcącym przyszłe higienistki stomatologiczne.

Zapraszamy Państwa do współpracy jeżeli jesteście Państwo  otwarci  na możliwość czerpania doświadczeń od czynnych już zawodowo  higienistek.

Zainteresowane szkoły zostaną objęte programem partnerskim i patronatem Klubu Higienistek. Program zawiera bezpłatne  spotkania składające się z dwóch paneli : EDUKACJA i DOŚWIADCZENIE prowadzone przez specjalistów oraz klubowiczki z całej Polski z zagranicy. Wszystko to dla słuchaczy Państwa szkoły na tym kierunku. Na spotkania te zapraszamy członków  Klubu Higienistek, uczennice oraz wykładowców Państwa szkoły. Program „Klub Higienistek na start”, to minimum jedno spotkanie w ciągu trwania nauki na kierunku higienistka stomatologiczna. Szkoły przystępujące do programu partnerskiego będą rekomendowane przez Nas oraz promowane w mediach społecznościowych oraz Naszych regionalnych klubach.
Celem patronatu jest umożliwienie uczniom Klas Patronackich (przyszłym higienistkom), pogłębiania wiedzy teoretycznej i praktycznej oraz zainteresowań zawodowych. Klub Higienistek  w ramach współpracy umożliwia udziału w zajęciach (wykładach, szkoleniach, warsztatach) organizowanych) organizowanych na terenie szkół.

Naszym celem jest podniesienie rangi zawodu higienistki i zwiększenie jego popularności wśród społeczeństwa. Chcemy dążyć  do umożliwienia i  zdobycia dla naszego profilu  tytułu  „zawodu zaufania publicznego”.

Jeśli jesteś słuchaczem lub wykładowcą na kierunku higienistka stomatologiczna zapraszamy do zgłoszenia swojej szkoły poprzez wypełnienie ankiety.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA SZKOŁY

Zbieramy Państwa dane, tak aby lepiej dostosować komunikację dotyczącą Klubu Higienistek do Państwa zainteresowań, oczekiwań, aby informować o nowych inicjatywach i działaniach za pośrednictwem tradycyjnej poczty, połączeń telefonicznych, wiadomości e-mail i smsów. Aby lepiej dopasować komunikację do Państwa potrzeb, pozyskane dane w przyszłości będą wykorzystywane do celów informacyjnych, szkoleniowych przez Niezależne Stowarzyszenia, szkoły medyczne, Uniwersytety Medyczne oraz certyfikowane przez Klub Higienistek firmy szkoleniowe.
 
Administratorem Państwa danych jest Klub Higienistek. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu dołączenia Państwa do Klubu Higienistek jako jego członka. Jeśli nie są Państwo zainteresowani przystąpieniem do Klubu Higienistek, proszę nie wypełniać ankiety. Mail klubhigienistek@gmail.com jest adresem kontaktowym jeśli posiadają Państwo pytania.
 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

KLUB HIGIENISTEK

Numer konta: 19 1140 2004 0000 3602 7815 1883

Numer KRS: 0000753361

Numer NIP: 7162824284

Numer REGON: 381583130

KH