Slider

Dypl.hig.stom. Anita Cholewa

W zawodzie pracuje od 6 lat. Od ukończenia szkoły związana jestem ze Szkołą Policealną – Medycznym Studium Zawodowymi im PCK w Puławach, gdzie pracuje jako wykładowca dla kierunków higienistka stomatologiczna i technik dentystyczny. To właśnie praca z uczniami zapoczątkowała we mnie potrzebę edukowania społeczeństwa w dziedzinie profilaktyki stomatologicznej. Od początku kariery aktywnie działam w środowisku lokalnym, uczestniczę w eventach o tematyce prozdrowotnej, pogadankach dla dzieci i młodzieży, szkołach rodzenia, domach dziecka. Od dwóch lat wspieram specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kęble.
Pasja i potrzeba samodoskonalenia zaowocowały uzyskaniem tytułu Technika Dentystycznego. Od początku nauki szczególnie interesowała mnie ortodoncja, dlatego konsekwentnie staram się pogłębiać wiedzę w tym kierunku.
Mam szczęście robić coś co sprawia,że ludzie stają się szczęśliwsi. Dzięki ładnemu uśmiechowi pacjenci odzyskują pewność siebie, stają się bardziej otwarci, poprawia się komfort ich życia. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych wykładach i szkoleniach. Uważam, że oprócz wiedzy i wprowadzania nowoczesnych rozwiązań, kluczem do sukcesu jest rozmowa, zrozumienie oczekiwań i indywidualne podejście do każdego pacjenta.

 

SZKOŁA - WOJ. lubelskie

BRAK OPISU

AKTUALNOŚCI - WOJ. lubelskie

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  • Facebook
  • Instagram
  • klubhigienistek@gmail.com

KLUB HIGIENISTEK

Numer konta: 19 1140 2004 0000 3602 7815 1883

Numer KRS: 0000753361

Numer NIP: 7162824284

Numer REGON: 381583130

KH