Slider

Dypl.hig.stom. Wioletta Witek

Jestem absolwentką Niepublicznego Medycznego Studium Techniki Dentystycznej w Lublinie na kierunku asystentka dentystyczna. Dyplom zdobyłam 2010 roku. Od 2013 roku posiadam dyplom higienistki dentystycznej, uzyskany w Medycznym Studium Zawodowym w Puławach. Praca jest moją pasją, lubię to co robię i to daje mi napęd do dalszego działania w obranym kierunku. Nowe umiejętności i wiedzę teoretyczna zdobywam na szkoleniach, kursach, konferencjach a także z książek, publikacji, artykułów.

Przygodę z zawodem rozpoczęłam w gabinecie, gdzie pracowałam 4 lata na stanowisku asystentki dentystycznej. Żądna wiedzy i pracy z pacjentem zmieniłam ówczesny gabinet na obecne miejsce pracy. gdzie mam większe możliwości rozwoju i przychylność oraz poparcie szefa. Ukończyłam szkołę dla higienistek. Prowadzę gabinet higieny. Profilaktyka, zabiegi higienizacyjne, wybielanie, cieszą się z coraz większym zainteresowaniem co bardzo mnie cieszy. Pacjenci widzą potrzebę odwiedzenia higienistki. Staram się wpoić moim pacjentom, ze profilaktyka jest najważniejsza a zdrowie zaczyna się w jamie ustnej.

Pomysłodawca i współzałożyciel Klubu Higienistek. Administrator profilu FB: Gabinet profesjonalnej higieny jamy ustnej, wybielanie zębów. Prywatnie żona, mama Poli i Antosia.

 

 

Dypl.hig.stom. Anita Cholewa

W zawodzie pracuje od 6 lat. Od ukończenia szkoły związana jestem ze Szkołą Policealną – Medycznym Studium Zawodowymi im PCK w Puławach, gdzie pracuje jako wykładowca dla kierunków higienistka stomatologiczna i technik dentystyczny. To właśnie praca z uczniami zapoczątkowała we mnie potrzebę edukowania społeczeństwa w dziedzinie profilaktyki stomatologicznej. Od początku kariery aktywnie działam w środowisku lokalnym, uczestniczę w eventach o tematyce prozdrowotnej, pogadankach dla dzieci i młodzieży, szkołach rodzenia, domach dziecka. Od dwóch lat wspieram specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kęble.
Pasja i potrzeba samodoskonalenia zaowocowały uzyskaniem tytułu Technika Dentystycznego. Od początku nauki szczególnie interesowała mnie ortodoncja, dlatego konsekwentnie staram się pogłębiać wiedzę w tym kierunku.
Mam szczęście robić coś co sprawia,że ludzie stają się szczęśliwsi. Dzięki ładnemu uśmiechowi pacjenci odzyskują pewność siebie, stają się bardziej otwarci, poprawia się komfort ich życia. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych wykładach i szkoleniach. Uważam, że oprócz wiedzy i wprowadzania nowoczesnych rozwiązań, kluczem do sukcesu jest rozmowa, zrozumienie oczekiwań i indywidualne podejście do każdego pacjenta.

 

SZKOŁA - WOJ. lubelskie

BRAK OPISU

AKTUALNOŚCI - WOJ. lubelskie

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  • Facebook
  • Instagram
  • klubhigienistek@gmail.com

KLUB HIGIENISTEK

Numer konta: 19 1140 2004 0000 3602 7815 1883

Numer KRS: 0000753361

Numer NIP: 7162824284

Numer REGON: 381583130

KH