Slider

Dr n. med. Leszek Szalewski

W roku 2009 ukończył studia na kierunku lekarsko-dentystycznym I Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Anglojęzycznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Od roku 2011 pracuje na stanowisku asystenta w Zakładzie Protetyki Stomatologicznej UM w Lublinie. W roku 2014 uzyskał tytuł naukowy doktora nauk medycznych za rozprawę na temat wpływu napojów na właściwości mechaniczne materiałów kompozytowych. W 2016 roku zdał państwowy egzamin specjalizacyjny z dziedziny Protetyki Stomatologicznej. W roku 2017 został skarbnikiem Zarządu Oddziału Lubelskiego Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Od 2018 roku jest opiekunem lubelskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii. Jest autorem i współautorem ponad 80 prac naukowych oraz wielu doniesień zjazdowych wygłaszanych na krajowych oraz międzynarodowych konferencjach naukowych. Był uczestnikiem warsztatów fotograficznych u międzynarodowej sławy wykładowców takich jak: Milos Miladinov czy Silvestre Ripoll. Od 2017 roku prowadzi cykl szkoleń z zakresu fotografii stomatologicznej pt. „Fotografia stomatologiczna – to proste”. Z wakacji zawsze przywozi ze sobą zbyt dużą liczbę zdjęć.

 

49568784_342359429938470_4740853745355587584_n

Lek. dent. Magdalena Pasadyn

Ekspert ds. profilaktyki zdrowia, założycielka i prezes Fundacji Kraina Zdrowia. Jest autorką programu profilaktycznego z zakresu przeciwdziałania próchnicy u dzieci, który z powodzeniem realizuje wspólnie z zespołem fundacji. Posiada doświadczenie w pracy z najmłodszymi pacjentami. Jest ambasadorką kilku kampanii społecznych m.in. ogólnopolskiego projektu „Polko bądź zdrowsza” Prowadzi wykłady, warsztaty i szkolenia w obszarze profilaktyki zdrowia dla firm i organizacji. Razem z innymi specjalistami wspiera personel medyczny, przedsiębiorców i kadry zarządzające w radzeniu sobie ze zmęczeniem i wypaleniem zawodowym. Ceniona za praktyczny i merytoryczny przekaz wiedzy i holistyczne podejście do organizm

 

Dr n. med. Katarzyna Mehr

Wieloletni nauczyciel akademicki, specjalista w dziedzinie protetyki stomatologicznej. Pasjonuje się diagnostyką i rehabilitacją zaburzeń czynnościowych układu stomatognatycznego, przy zastosowaniu nowoczesnych technik medycyny estetycznej. Adekwatnie do potrzeb, w praktyce dentystycznej wykorzystuje techniki relaksacyjne, wykształcenie muzykoterapetyczne i pedagogiczne. Pracuje w zespole interdyscyplinarnym. Nieustannie podnosi kwalifikacje zawodowe, uczestniczy w licznych szkoleniach oraz konferencjach w kraju i zagranicą. Wraz ze swoim zespołem specjalistów z zakresu medycyny estetycznej oraz profilaktyki stomatologicznej szerzy ideę kompleksowego wykorzystania gabinetu higieny.

 

Katarzyna Mehr

Dr n.med. Aneta Olszewska

Od 1999r absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W 2006r. uzyskała tytuł specjalisty stomatologii dziecięcej. W 2010r. obroniła rozprawę doktorską nt. nadwrażliwości zębiny u młodych pacjentów. Obecnie pracownik Uniwersytetu Medycznego  w Poznaniu w  Klinice Stomatologii Dziecięcej oraz Klinice Wad Rozwojowych Twarzy. Kierownik Poradni Stomatologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej w Poznaniu. Właścicielka prywatnej praktyki stomatologicznej.

Obszar zainteresowań: walka z lękiem i bólem w stomatologii dziecięcej, interdyscyplinarne leczenie wad rozwojowych u dzieci, zastosowanie laserów w stomatologii.

Członek Polskiej Akademii Stomatologii Dziecięcej (PASD), Academy of Laser Dentistry (ALD)
 
Olszewska

KLUB HIGIENISTEK

Numer konta: 19 1140 2004 0000 3602 7815 1883

Numer KRS: 0000753361

Numer NIP: 7162824284

Numer REGON: 381583130

KH