Slider

 

 
 

Zapraszamy do kontaktu drogą mailową: 

klubhigienistek@gmail.com

 

W celach Klub Higienistek zawarł holistyczne podejście do profilaktyki. To właśnie innowacyjna STREFA TESTU będzie jej spełnieniem dla Wszystkich zaangażowanych klubowiczek i klubowiczów.

Nasze hasło:

             TEST + OBSERWACJA = REKOMENDACJA

 

Strefa Testu to miejsce gdzie każdy pasjonat zdrowego stylu życia będzie miał możliwość przetestowania najnowszych osiągnięć z zakresu profilaktyki stomatologicznej.

Jak to działa?

Krok pierwszy: Wybrani klubowicze/czki testują produkty profilaktyczne ze szczególnym naciskiem na produkty stosowane w gabinetach higieny. Przetestujemy każdy produkt, który może mieć pozytywny wpływ na poprawę zdrowia naszego i naszych pacjentów,

Krok drugi: Wybrany zespół z Klubu Higienistek prowadzi obserwację na swoich pacjentach,

Krok trzeci: Po przeprowadzeniu badań przekazujemy sprawozdanie z prowadzonych obserwacji na danej grupie pacjentów,

Krok czwarty: Możliwość dla wszystkich klubowiczów zapoznania się z najciekawszymi testami ( fotorelacja oraz wykład z zakresu prowadzonych testów podczas naszych kwietniowych i wrześniowych spotkań)

Serdecznie zapraszamy wszystkich mających w swoim portfolio produkty, które mogą być przydatne w gabinetach higieny dentystycznej w całej Polsce oraz u Ambasadorek w Anglii, Francji, Niemczech lub w Stanach Zjednoczonych.

Zapraszamy do Strefy Testu:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

KLUB HIGIENISTEK

Numer konta: 19 1140 2004 0000 3602 7815 1883

Numer KRS: 0000753361

Numer NIP: 7162824284

Numer REGON: 381583130

KH